Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat

2011' Chevrolet Captiva

€6,700
2011' Chevrolet Captiva photo #1
2011' Chevrolet Captiva photo #2
2011' Chevrolet Captiva photo #3
2011' Chevrolet Captiva photo #4
2011' Chevrolet Captiva photo #5
2011' Chevrolet Captiva photo #6
6 foto
Mosha: 12 vjet
Kilometrazhi: 190000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: E zezë

📁 SHITET
🔴 Cmimi 6.700 Euro pak i diskutueshem
⭐ Mundesi Nderrimi

📍 Tirane / Kamez / Albania
📁 Chevrolet Captiva 2.0 Diesel 4x4
📁 Ardhur nga Belgjika
📁 Viti prodhimit fundi 2010
📁 Sapo Targuar ( Taksa Sig deri Maj 2024 Kualidim Maj 2025 )
📁 Kambio Automat ne gjendje shum te mire pune
📁 Motorr 2.0 Diesel ne gjendje shum te mire pune
📁 200.000 Km
📁 Kondicioner / Klima
📁 Navi te madh full
📁 Sendilje Lekure 6+1 vende
📁 Sendilje me ngrohje
📁 xhamat elektrik
📁 pasqyre elektrike + palosje
📁 Feneret para xeno bi xeno
📁 kamer dhe sensore parkingu
📁 xhamat e zi origjinal
📁 Goma Pireli gjendje 95%
📁 Disqe Alumini
📁 Makina te gjitha sherbimet e bera ne kohe nuk ka nevoje per asgje
⭐️ Ju Mirepresim ⭐️

  • 069Tregoni telefonin
  • Tiranë
  • 10 Nëntor 2023
Support Ukraine