Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat

2007' Chevrolet Captiva

€5,900
6 foto
Trupi: Makine me tapiceri të mbyllur
Mosha: 16 vjet
Kilometrazhi: 190000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: E zezë

SHITET
Chevrolet Captiva 2.0 Diesel 4x4
Targuar ( Letra deri ne vitin 2024 )
Viti prodhimit 2007
Kambio Automat ne gjendje shum te mire pune
Motorr 2.0 Diesel ne gjendje shum te mire pune
199.000 Km
Kondiconer / Klima
Cd , Raduo , Phoen etj
Komando ne timon
Tapiceri Meshin Designo e kuqe me te zeze
Sebdilje elekteonike
Vendet e makines 6+1
Pasqyre Elektronike
Xhamat elektronik dhe te zi mbrapa
Hapje mbyllje qendrore
Ngjyre gri e mbyllur shum e paster
Sensore parkingu
Feneret para inteligjent full edhe me larje
Disce Alumini
Goma 90% ne gjendje
Makina te gjitha sherbimet e bera ne gjendje perfekte pune
Ju Mirepresim
Cmimi : 5.900 Euro pak i diskutueshem

Tirane / Kamez / Albania

  • 069Tregoni telefonin
  • Tiranë
  • 5 Mars 2023
Support Ukraine