Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat

2007' Cadillac Escalade

€13,500
6 foto
Mosha: 15 vjet
Kilometrazhi: 180000 km
Karburanti: Benzinë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: E zezë

Shitet/Nderrohet
Cadillac Escalade EXT 6.2 Benzine 4x4 Full Opsione.
Fenere Xenon/Bixenon
Navigator i madh dhe Tv mbas.
Baxha xhami
Sedilje Ngrohje/Ftohje dhe Memory.
Xhamat e zinj pas origjinal.
Impiant muzike Bose.
Kamera parkimi dhe sensore.
Timon druri dhe me ngrohje.
Ganxhe terheqese dhe prize per cdo lloj rimorkio.
177 mije kilometra
Disqe 22’ etj
Makina eshte pa takse luksi pasi futet kategori e mjeteve te punes (ATP).
Shitet/Nderrohet
Cadillac Escalade EXT 6.2 Benzine 4x4 Full Opsione.
Fenere Xenon/Bixenon
Navigator i madh dhe Tv mbas.
Baxha xhami
Sedilje Ngrohje/Ftohje dhe Memory.
Xhamat e zinj pas origjinal.
Impiant muzike Bose.
Kamera parkimi dhe sensore.
Timon druri dhe me ngrohje.
Ganxhe terheqese dhe prize per cdo lloj rimorkio.
177 mije kilometra
Disqe 22’ etj
Makina eshte pa takse luksi pasi futet kategori e mjeteve te punes (ATP).

  • 069Tregoni telefonin
  • Tiranë
  • 18 Dhjetor 2022
Support Ukraine