Gjeni Makinat 

Audi

Bëni dhe modeloni

Viti

Çmimi

E dhëna hyrëse nuk është një numër!
E dhëna hyrëse nuk është një numër!

Transmision

Vendndodhje

Kërkoni
 • 2011' Audi A5

  €13,500

  2011' Audi A5

  12 Prill 2020, Durrës

  Naftë 250000 km  Automatike  E zezë 

  ✔ Marka,Modeli: Audi A5 Quattro 4x4 S Line ✔ Viti: 2011 ✔ Kambjo: automatike ✔ Lenda Djegese: diesel ✔ Targa: Shqipetare ✔ Km: 250.000 km ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2012' Audi A6

  €17,999

  2012' Audi A6

  11 Qershor 2020, Durrës

  Naftë 184000 km  Automatike  E bardhë 

   

  Shto te të preferuarat

 • 2008' Audi A5

  €7,999

  2008' Audi A5

  14 Korrik 2020, Elbasan

  Naftë 25000 km  Automatike  

  Dispono liber sherbimesh krom line fener bi xenon the led drita mjergulle. Disje Alumin orgjinale te Audit ( A5 2020 ) me goma 100% te ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2011' Audi A3

  €9,700

  2011' Audi A3

  12 Korrik 2020, Durrës

  Naftë 160000 km  Automatike  

  Shitet Audi A3 e vitit 2011. Ne gjendje te shkelqyer sic shihet ne fotot. Sedilje lekure, tavan xham panoramik dhe me opsione te tjera. Cmimi ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2009' Audi A5

  €11,500

  2009' Audi A5

  12 Korrik 2020, Lushnjë

  Benzinë 200000 km  Automatike  

   

  Shto te të preferuarat

 • 2009' Audi A3

  €8,200

  2009' Audi A3

  12 Korrik 2020, Tiranë

  Naftë 170000 km  Automatike  E zezë 

   

  Shto te të preferuarat

 • 2005' Audi A3

  €5,800

  2005' Audi A3

  12 Korrik 2020, Tiranë

  Naftë 180000 km  Automatike  

  GJENDJE PERFEKTE 

  Shto te të preferuarat

 • 2005' Audi A4

  €4,400

  2005' Audi A4

  11 Korrik 2020, Fier

  Naftë 190000 km  Mekanike  E zezë 

  Mundesi Nderrimi 

  Shto te të preferuarat

 • 2008' Audi Q7

  €9,500

  2008' Audi Q7

  11 Korrik 2020, Tiranë

  Naftë 200000 km  Automatike  E zezë 

   

  Shto te të preferuarat

 • 2009' Audi A4

  €8,300

  2009' Audi A4

  6 Korrik 2020, Durrës

  Naftë 160000 km  Automatike  

  TAG:Audi,mercedes volkswagen porsche bmw renault audi a3 a4 a5 A6 A5 ,golf 5 golf 6,golf 7,passat golf v golf VI golf VII passat cc c ... 

  Shto te të preferuarat

Shiteni Makinën Tuaj