Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat

2006' Audi A4

€3,500Disk.
2006' Audi A4 photo #1
2006' Audi A4 photo #2
2006' Audi A4 photo #3
2006' Audi A4 photo #4
2006' Audi A4 photo #5
2006' Audi A4 photo #6
2006' Audi A4 photo #7
7 foto
I shitur
1 muaj më parë
Trupi: Makinë me bagazh me derë - 5 dyer, 5 vende
Kushtet: I ri
Pronarët e mëparshëm: 1
Mosha: 17 vjet
Karburanti: Naftë
Transmision: Mekanike, 7 marsha
Ngjyra e jashtme: E zezë
I brendshëm: Ajër i Kondicionuar, Dritare me Kontroll Elektrik, Pasqyrë me Kontroll Elektrik, Siguresa Automatike Dyersh, Timon Hidraulik, Kambje Qëndrore, Xhama të zinj (ose me ngjyrë), Kontroll Automatik i Shpejtësisë, Kontroll i Dyfishtë Klimaterik, Sedile me Kontroll Elektrik, Ajër i Kondicionuar nga prapa, Timon Pjerrësie, Pedal i Rregullueshëm
I jashtëm: Goma të reja, Goma premium, Mbulesë Mallrash, Drita mjegulle, Fshirse e pasme, Mbulesa Bagazhit të zgjatur
Sigurie: Kundërbllokim Frenimi, Airbag-u i Shoferit, Airbag-u i Pasagjerit, Sensorët Rezervë, Airbag-ët e pasëm, Airbag-ët anësor
Elektronikë: Bluetooth, Radio AM/FM, Lexuesi i DVD-ve, Ndërruesi i CD-ve, Kasetofoni me CD, Bluetooth, Telefon i Integruar, Porta për MP3

shitet AUDI A4 2.0 nafte 2006 me 210 mij km origjinale e sapo ardhur nga italia me dogan te paguar gati per targa. makina disponon kambio manuale 6+1 . disje alumini me goma 90 % super e paster ne pamje vizuale.sensor parkimi para dhe pas xhama te zi dritat auto clima dixhitale me 2 zona. sendile comfort. cd player .aux , mp3 usb .me komanda ne timon .limitator shpejtesie , sensor shiu, pasqyra antiverbuese. 2 celsa etj
makina eshte ne gjendje te mir motorrike xhenerike dhe estetike
cmimi : 3500 euro
tel 0677410380
Insta auto_sidrit

Support Ukraine