Report This Ad!Rate This!Bookmark This

2003' Kymco

€1,800
5 photos
Body:Cruiser, Chopper
Condition:Good
Previous owners:1
Mileage:34594 km
Power:28 hp
Fuel:Petrol
Transmission:Manual, 5 gears
Exterior color:Grey metallic

Kymco Venox 250

Specifikat e Motorrit:
250 cc | V-twin | 28 HP (21Kw)

34,594 km
Viti i prodhimit: 2003
Rezervar: 14 L (Benzin)
5 shpejtësi

Dokumentat të gjitha në rregull.

Servisi komplet i motorrit është i kryer.

Në çmim vijnë FALAS:

2 filtera te vajit Hiflofiltro hf561; Vaj Motul 7100, 100% synthetic 10W-50; Mbulojë Special kunder: Shiut, Bores, Diellit dhe Pluhurit.

Për me shumë kontakto në numër:
069 978 70 98 (sms dhe telefonate)
+383 44 170 701 (whatsapp dhe viber)

  • 069Show phone
  • Nehat
  • Tirane
  • 24 November 2022
Support Ukraine