Cars for €5,859-€6,741

 • 2008' Audi A4

  €6,600

  2008' Audi A4

  2 August 2021, Durres

  Diesel 15000 km  Manual  Grey 

  CMIMI 6600 EURO I DISKUTUSHEM 

  Bookmark This

 • 2013' Fiat 500

  €6,200

  2013' Fiat 500

  17 March 2021, Durres

  Petrol 179000 km  Automatic  White 

  Shitet ⤵️ ✔ Marka,Modeli: Fiat Cinquecento ✔ Viti: 2013 ✔ Kambjo: Automat ✔ Lenda Djegese: Benzin ✔ Targa: Dogan ✔ Km: 179.000 ✔ Ngjyra: e … 

  Bookmark This

 • 2009' Audi A6

  €5,990

  2009' Audi A6

  2 August 2021, Pogradec

  Diesel 190000 km  Automatic  Black 

  Shitet audi a6.ALLROAD Euro5.E ardhur nga gjermania,super i sigurt ne rruge,super gjendje,vizuale teknike dhe xhenerike.fundi i vitit 2008,goma 100%te reja,sensore parkimi,sensor shiu,bagazhier,baxho,hapje mbyllje bagazhi me … 

  Bookmark This

 • 2007' Mercedes-Benz E 220

  €6,500

  2007' Mercedes-Benz E 220

  2 August 2021, Korce

  Diesel 20000 km  Automatic  Black 

  MAKINA ESHTE NE GJENDJE PERFEKTE, SERVISE TE SAPO BERA DHE DOKUMENTA TE PAGUARA. 

  Bookmark This

 • 2008' Mercedes-Benz C 220

  €6,300

  2008' Mercedes-Benz C 220

  1 August 2021, Tirane

  Diesel 200000 km  Automatic  White 

  Shitet me dogan makina esht super gjendje me luk 2012 6300 ero gati per prov per me shum info tel 

  Bookmark This

 • 2006' Mercedes-Benz C-Class C230 Benzine/Gaz

  €6,600

  2006' Mercedes-Benz C-Class C230 Benzine/Gaz

  1 August 2021, Tirane

  2496 cc, Natural Gas 188000 km  Automatic  Black 

  C230 V6 Benzine/Gaz ( Impiant I sapo montuar me vlere €800) 188000 kilometra origjinale me te drejte kontrolli Goma te reja Tambure me ajrim & … 

  Bookmark This

 • 2007' Nissan Qashqai

  €6,300

  2007' Nissan Qashqai

  1 August 2021, Durres

  Diesel 180000 km  Automatic  Grey 

  Nissan Qashqai 2.0 benxine(ideale per impjant gazi viti prodhimit 2007 importuar nga zvicra 180 mij km me liber sherbimi kambio automatike xhama te zi sedile … 

  Bookmark This

 • 2010' Hyundai Sonata

  €6,700

  2010' Hyundai Sonata

  31 July 2021, Kavaje

  LPG 75000 km  Automatic  White 

  Viti 2010, motorr 2.0 litra full LPG (liquified petroleum gaz), eco drive, kambio automat tip tronic, sedile lekure, kater xhama elektrik, mbyllje qendrore me pult, … 

  Bookmark This

 • 2005' Volkswagen Golf

  €6,300

  2005' Volkswagen Golf

  31 July 2021, Durres

  Petrol 190000 km  Automatic  Blue 

  Vw golf 5 - Gti nga fabrika motori 2.0 benzine 200 hp + kambio automatike ( F1 ) ntimon viti prodhimit 2005 || importuar nga … 

  Bookmark This

 • 2005' Volkswagen Phaeton

  €6,500

  2005' Volkswagen Phaeton

  30 July 2021, Shkoder

  Diesel 200000 km  Automatic  Black 

  ORIGJINALE E FABRIKES .MAKINA IKA KOMPLET SHERBIMET E BERA VAJ FILTRA MOTORRI KAMIO FERROTA PARA DHE MBRAPA.ME TE GJITHA LETRAT E PRERA DERI NE DHJETOR … 

  Bookmark This