Bookmark This

2013' Mercedes-Benz ML 350

€19,900
Report This Ad!
  • 2013 Mercedes-Benz ML 350 in Tirane, Albania
Mileage: 190000 km
Fuel: Diesel
Transmission: Automatic
Exterior color: Black

MERCEDES-BENZ W166 ML350 BLUETEC.4MATIC.Nafte.((Viti 2013)).OBSIDIAN BLACK METALIC Color.Automat-Tempomat F1.FULL OPTION.AMG PACKAGE.Crome Package.Makina eshte shume e paster dhe e mirembajtur.Airmatic me 3 nivele SPORT-COMFORT dhe ne pozicion e ngritur.Kamera parkimi.HARMAN/KARDON Logic7 Surround.Auto Park Assist-makina parkon vet.MB INTELLIGENT LIGHT BI-XENON FULL LED me kamera ne xham te pare dhe auto-larje.PRE-SAFE.DISTANCE WARNING.ATTENTION ASSIST.BLIND SPOT ASSIST.LANE KEEPING ASSIST.TYRE PRESSURE.KEYLESS GO.PANORAMA.AMBIENT LIGHT 3 COLOUR.Park Distance Control-Sensore Parkimi para+mbrapa.Xhama te zi ORIGJINAL.Pasqyra me palosje dhe erresim nga dritat e gjata.Easy Entry.Timon elektrik me dridhje dhe ngrohie.Sedilie me Memorie te 2 krahet+Fryrie dhe ngrohie para+mbrapa.Tavan i zi DESIGNO.2 celsa origjinal me Panic.Pedana alumini origjinale.LIGHT PACKAGE.Klima automat para+mbrapa me 4 Zona.Komand vokale.Navi i madh+MP3+6 CD+DVD Player+BLUETOOTH AUDIO+HDD+SD CARD+SIRIUS Satelite Radio.Disqe alumini AMG R20 me goma 80%.Interior Dru i zi.Komanda garazhi ne pasqyren e mesit.Bagazh me hapie+mbyllie elektrike.Ne gjendie shume te mire xhenerike dhe motorrike.Gome rezerve.Sistem Alarmi.(VETEM NE SHITJE FLM)CMIMI 19.900€ ME TVSH TE PAGUAR.GATI PER TARGA.TEL 0693036533 MERRJEP.AL.E220.E200.E250.E270.E300.E320.E350.E500.CDI.BLUETEC.4MATIC.AIRMATIC.Classic.Elegance.Avantgarde.AMG.BRABUS.SRS.PDC.ESP.Kamio.Automatike.Manuale.Tempomat.Led.Bi-Xenon.Panorama.Sensore.Fenere.Stopa.Targa.Navigation.Clima.Sedilie.Mercdes Benz.EVO.CLS.ML270.ML280.ML320.ML350.ML250.ML500.GLE350.GLA.GLC.CUPE.GL350.GLS.CLA.CL.C200.C220.C300.C350.S320.S350.S500.Maybach.Harman/Kardon.Bluetooth.WiFi.B200.A170.A200.Golf.Golf+.Passat.CC.Touareg.Touran.Tiguan.Polo.Peugeot.Citroen.Renault.Range Rover.Land Rover.Vogue.Sport.Discovery.Frelander.Evoque.Autobiography.Anglia.Gjermania.Amerika.Kanada.Itali.Svicra.USA.Canada.Nafte.Benzine.Gaz.LPG.BMW.X1.X3.X5.X6.X7.Xdrive.Distronic.Goma.Disqe.Kamera..Volvo.Audi.quattro.S Line.A1.A2.A3.A4.A5.A7.A8.Q5.Q7.Q8.Ford.Opel.Hyunday.Tucson.R320.R350.Caddy.Mitsubishi.Pajero.Fiat.Jeep.Alfa Romeo.Jaguar.Makina.Vetura.Fuoristrada.Autoveture.Auto.Toyota.Rav.Focus.VW.Volkswagen.Nissan.Mazda.Dogane.TVSH.W212.W126.W211.W203.W204.W205W210.W213.W221.W222.W163.W164.W166.X166.W123.Skoda.Blueefficiency.Clio.Punto.Megane.C1.C3.C4.C5.Corsa.Meriva.Cross.Baxha.Xhama te zi.Porche.Cayenne.Navi.TDI.Turbo.Tapiceri.M Paket.Seria.1.2.3.4.5.6.7.8.9.AMG Package.DVD.Video.Player.MP3.MP4.MPEG.SD.USB.HDD.Radio.CD.Smart.Klima.Dyer.Kia.Mini.Tip tronic.Pasqyra.Lekure.Kamosh.Sel.S350.GLE.S500.63.Crome.Zgara.Shirita.LED.Bi Xenon.Monitor.Celsa.Dyer.Xhama.Sedilje.Makina.Kamiona.Trailer.Karotrec.iphone.Samsung.apple.ipad.tv.drita.Xenon.Klima.Kondisionere.Kilometra.Kilometrazh.Brabus.Euro.Leke.Ndrim.Shitje.Qera.Siguracion.Letra.Dokumenta.Skoda..307.308.C3.C4.C5.KTM.Boje.Ngjyre.Plastik.Inox.Sinjale.Antene.Kabine.Marshe.Kasetofon.Bokse.Foni.Sistem audio.Bosse.Harman Kardon.Stembe.Kroskot.

  • 069Show phone
  • Tirane
  • 16 December 2020