Report This Ad!
Bookmark This

2003' Ford Fiesta

€1,800Neg
 • 2003 Ford Fiesta in Durres, Albania
 • 2003 Ford Fiesta in Durres, Albania - 2
 • 2003 Ford Fiesta in Durres, Albania - 3
 • 2003 Ford Fiesta in Durres, Albania - 4
 • 2003 Ford Fiesta in Durres, Albania - 5
 • 2003 Ford Fiesta in Durres, Albania - 6
 • 2003 Ford Fiesta in Durres, Albania - 7
Body: Sedan - 4 doors, 5 places
Condition: Excellent
Mileage: 195000 km
Fuel: Petrol
Transmission: Manual
Exterior color: Grey

Shitet ⤵️
✔ Marka,Modeli: Ford Fiesta
✔ Viti: 2003
✔ Kambjo: manuale
✔ Lenda Djegese: Benzin
✔ Targa: Shqiptare
✔ Km: 195.000
✔ Ngjyra: gri
✔ Opsionet shtese: letra dhe siguracion deri ne mars 2022, hapje mbyllje me pult, dy celsa,kondicioner, xhamat para elektrik, e gatshme per prove ✔ Vendodhja: Fier
✔ Cmimi: 1.800€ (i diskutueshem)
✔ Telefon: +355692509876

 • 069Show phone
 • NRG Motors
 • Durres
 • 24 August 2021