Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat

2003' Kymco

€1,800
5 foto
Trupi:Cruiser, Chopper
Kushtet:Mirë
Pronarët e mëparshëm:1
Kilometrazhi:34594 km
Energji:28 kf
Karburanti:Benzinë
Transmision:Mekanike, 5 marsha
Ngjyra e jashtme:Gri metalik

Kymco Venox 250

Specifikat e Motorrit:
250 cc | V-twin | 28 HP (21Kw)

34,594 km
Viti i prodhimit: 2003
Rezervar: 14 L (Benzin)
5 shpejtësi

Dokumentat të gjitha në rregull.

Servisi komplet i motorrit është i kryer.

Në çmim vijnë FALAS:

2 filtera te vajit Hiflofiltro hf561; Vaj Motul 7100, 100% synthetic 10W-50; Mbulojë Special kunder: Shiut, Bores, Diellit dhe Pluhurit.

Për me shumë kontakto në numër:
069 978 70 98 (sms dhe telefonate)
+383 44 170 701 (whatsapp dhe viber)

  • 069Tregoni telefonin
  • Nehat
  • Tiranë
  • 24 Nëntor 2022
Support Ukraine