Gjeni Makinat 

Toyota Rav 4

Bëni dhe modeloni

Viti

Çmimi

E dhëna hyrëse nuk është një numër!
E dhëna hyrëse nuk është një numër!

Transmision

Vendndodhje

Kërkoni
 • 2010' Toyota Rav 4

  €10,300

  2010' Toyota Rav 4

  3 Qershor 2020, Tiranë

  LPG (gaz i lëngëzuar i naftës) 170000 km  Automatike  E bardhë 

  0692113525 

  Shto te të preferuarat

 • 2008' Toyota Rav 4

  €7,900

  2008' Toyota Rav 4

  30 Maj 2020, Korçë

  Naftë 15000 km  Mekanike  

  Makina eshte ne gjendje shume te mire si nga ana motorike dhe xhenerike te gjitha sherbimet e bera tek Toyota ne Tirane me fatura perkatese ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2010' Toyota Rav 4

  €9,500

  2010' Toyota Rav 4

  30 Maj 2020, Tiranë

  Naftë 100000 km  Mekanike  

  Shitet Rav 4, me 100 mije km, Gold, ne gjendje shume te mire e targuar me dokumente, pak muaj ne Shqiperi. E blere ne ambasade ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2008' Toyota Rav 4

  €6,400

  2008' Toyota Rav 4

  23 Maj 2020, Durrës

  Naftë 190000 km  Mekanike  

  Toyota Rav-4 D4-D 4x4 2.2 Diesel,Viti 09.05.2008, 206.000 km Origjinale me liber te certifikuara, Kondicioner,pasqyra elktirke,Ganxh terheqje,Goma te reja,Sherbime te bera,Shum e paster si brenda ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2008' Toyota Rav 4

  €6,400

  2008' Toyota Rav 4

  23 Maj 2020, Durrës

  Naftë 190000 km  Mekanike  

  Toyota Rav-4 D4-D 4x4 2.2 Diesel,Viti 09.05.2008, 206.000 km Origjinale me liber te certifikuara, Kondicioner,pasqyra elktirke,Ganxh terheqje,Goma te reja,Sherbime te bera,Shum e paster si brenda ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2008' Toyota Rav 4

  €6,400

  2008' Toyota Rav 4

  22 Maj 2020, Durrës

  Naftë 190000 km  Mekanike  

  Toyota Rav-4 D4-D 4x4 2.2 Diesel,Viti 09.05.2008, 206.000 km Origjinale me liber te certifikuara, Kondicioner,pasqyra elktirke,Ganxh terheqje,Goma te reja,Sherbime te bera,Shum e paster si brenda ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2007' Toyota Rav 4

  €6,200

  2007' Toyota Rav 4

  22 Maj 2020, Durrës

  Naftë 190000 km  Mekanike  

  Toyota Rav-4 D-4D 2.2 Diesel,Viti 20.10.2006,213.000 km Te certifikuar,Kondicioner,2 Celsa,Goma te reja,Ganxh terheqje,Pasqyra elektrike, Sherbime te bera e sapoardhur nga zvicra,Me dogan te paguar,Cmimi 6200 ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2002' Toyota Rav 4

  €4,000

  2002' Toyota Rav 4

  21 Maj 2020, Elbasan

  Naftë 250000 km  Mekanike  

  Makina eshte ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike ka goma te reja kondicioneri punon perfekt letrat i ka te prera cmimi i diskutushem 

  Shto te të preferuarat

 • 2008' Toyota Rav 4

  €6,850

  2008' Toyota Rav 4

  21 Maj 2020, Durrës

  Naftë 190000 km  Mekanike  

  Toyota Rav-4 2.2 Nafte D-4D 4x4, Motori thjesht Viti 19.05.2008 km 212.000 te certifikuara me garanci,Full opsion,Sendilje me ngrohje,Dual Klima,Komanda ne timon,Limitator shpejtesie,Ndezje Start Stop,Mbyllje ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2012' Toyota Rav 4

  €12,500

  2012' Toyota Rav 4

  17 Prill 2020, Tiranë

  Naftë 160000 km  Automatike  E bardhë 

  Shitet Toyota rav4 e 2011 ka 200,000 km, goma 90% te reja, sendilje me ngrohje , Ngjyr e bardh perle ,e sjellur nga gjermani p ... 

  Shto te të preferuarat

Shiteni Makinën Tuaj