Gjeni Makinat 

Makinat për €5,000-€5,800

Bëni dhe modeloni

Viti

Çmimi

E dhëna hyrëse nuk është një numër!
E dhëna hyrëse nuk është një numër!

Transmision

Vendndodhje

Kërkoni
 • 2004' Mercedes-Benz 220

  €5,300

  2004' Mercedes-Benz 220

  16 Nëntor 2019, Pogradec

  Naftë 200000 km  Automatike  

  Mercedes benz E 220 eleganc viti 2004 taksat e sapo prera dhe te gjitha sherbimet e sapo bera.Makina eshte me sendilje me ngrohje dhe ka ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2005' Mercedes-Benz C 220

  €5,200

  2005' Mercedes-Benz C 220

  16 Nëntor 2019, Elbasan

  Naftë 200000 km  Automatike  

  MERCEDES-BENC C 220 AVANGARD CDI EVO AUTOMAT VITI 2005,KAMBIO AUTOMATIKE TIP TRONIK ,SENSOR SHIU,PILOT AUTOMATIK,NAVI I MADH,DISQE 17 KAPROLL ,XHAMATE TE ZINJ ORIGJINAL MGA FABRIKA,BAXHO,SHERBIMET ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2003' BMW X5

  €5,600

  2003' BMW X5

  15 Nëntor 2019, Tiranë

  Naftë 190000 km  Automatike  E zezë 

  Shitet x5 3.0 nafte viti 2003 190mij km origjinale.ne gjendje shum te mire.me te gjitha sherbimet.dokumentat deri ne mars 2020 

  Shto te të preferuarat

 • €5,000

  2001' Mercedes-Benz C-Class

  15 Nëntor 2019, Tiranë

  2200 cc, Naftë 168000 km  Automatike  Blu 

  Mercedes Benz C-Class Elegancë 220 Naft 2001, ne gjendje shume te mire , e sa po ardhur nga Gjermania. 

  Shto te të preferuarat

 • €5,400

  2005' Mercedes-Benz C-Class

  15 Nëntor 2019, Tiranë

  2200 cc, Naftë 193000 km  Automatike  E zezë 

  Mecedes C Classe 220 CDI , Motorr EVO, SPORT PAKET, Sensor Parkimi, Kamje Automatike, 193000 km, Sendilje Lekure, Disqe Alumini 

  Shto te të preferuarat

 • 2006' Mercedes-Benz C 220

  €5,300

  2006' Mercedes-Benz C 220

  14 Nëntor 2019, Tiranë

  Naftë 180000 km  Automatike  

  MERCEDES BENZ C220CDI EVO ELEGANCE KAMBJO AUTOMATIKE TIPTRONIKE C/S VITI 13/04/2006 KM 185 MIJ NAVIGATOR KLIMA SENSOR PARKIMI SENSOR SHIU SENSOR DRITE KOMANDO NE TIMON ... 

  Shto te të preferuarat

 • €5,200

  2004' Mercedes-Benz C-Class

  14 Nëntor 2019, Tiranë

  2000 cc, Naftë 209000 km  Automatike  Blu 

  Mercedes C Classe 200 CDI- EVO.AVANTGARD. KAMJE AYTOMATIKE. SENDILJE Gjysme Lekure.Disqe alumini, dogan e paguar,209000 KM ME LIBER SHERBIMI. EURO 4. 

  Shto te të preferuarat

 • €5,700

  2006' Ford Transit

  13 Nëntor 2019, Durrës

  2400 cc, Naftë 218000 km  Mekanike  Portokalli 

  Dogana e paguar..2 celsa..etj 

  Shto te të preferuarat

 • €5,300

  2003' Mercedes-Benz C-Class

  13 Nëntor 2019, Tiranë

  2200 cc, Naftë 186000 km  Automatike  Gri 

  Mercedes C clase 220 CDI motorr EVO ,ne gjendje shume te mire. i sapo ardhur. me sisten audio telefoni, kamje automatike, navigator te madh, sendilje ... 

  Shto te të preferuarat

 • €5,400

  2002' Mercedes-Benz C-Class

  12 Nëntor 2019, Tiranë

  200 cc, Naftë 170000 km  Mekanike  E zezë 

   

  Shto te të preferuarat

Shiteni Makinën Tuaj