Gjeni Makinat 

Makinat për €5,000-€5,800

Bëni dhe modeloni

Viti

Çmimi

E dhëna hyrëse nuk është një numër!
E dhëna hyrëse nuk është një numër!

Transmision

Vendndodhje

Kërkoni
 • 2005' Mercedes-Benz C 230

  €5,500

  2005' Mercedes-Benz C 230

  27 Maj 2020, Durrës

  Benzinë 120000 km  Automatike  E bardhë 

  Nr cel: 0693074944 

  Shto te të preferuarat

 • 2005' Audi A6

  €5,500

  2005' Audi A6

  27 Maj 2020, Fier

  Naftë 190000 km  Automatike  

  Me nderrim cmim tj 

  Shto te të preferuarat

 • 2007' Mercedes-Benz B 200

  €5,000

  2007' Mercedes-Benz B 200

  27 Maj 2020, Durrës

  Naftë 170000 km  Automatike  E kuqe 

   

  Shto te të preferuarat

 • 2006' Mercedes-Benz C 230

  €5,300

  2006' Mercedes-Benz C 230

  27 Maj 2020, Durrës

  Benzinë 90000 km  Automatike  E zezë 

  Nr tel: 0693074944 

  Shto te të preferuarat

 • 2006' Mercedes-Benz C 220

  €5,700

  2006' Mercedes-Benz C 220

  27 Maj 2020, Elbasan

  Naftë 150000 km  Automatike  

  mercedes automat viti 2006 i sapo ardh nga gjermania me toke euro 4 super makine si nga ana teknike ashtu dhe ajo vizuale shum e ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2007' Volkswagen Golf Plus

  €5,490

  2007' Volkswagen Golf Plus

  26 Maj 2020, Durrës

  Naftë 15000 km  Automatike  

  ❌❌CMIMI 5490 EURO I DISKUTUSHEM ❌❌ 

  Shto te të preferuarat

 • 2006' Mercedes-Benz E 280

  €5,000

  2006' Mercedes-Benz E 280

  26 Maj 2020, Elbasan

  Naftë 160000 km  Automatike  

  mercedes automat 280 super gjendje si nga bukuria dhe nga ana teknike makina e sapo ardhnga gjermania me dogante paguar gati per targa motorr evo ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2006' Mercedes-Benz E 220

  €5,400

  2006' Mercedes-Benz E 220

  24 Maj 2020, Shkodër

  Naftë 200000 km  Automatike  E zezë 

  Cmimi 5400 euro 

  Shto te të preferuarat

 • 2007' Land Rover Freelander

  €5,600

  2007' Land Rover Freelander

  24 Maj 2020, Durrës

  Naftë 15000 km  Mekanike  E zezë 

  Makina ka Lekur bezh sensor parkimi goma mishlen 90% e gacme per cdo prov 

  Shto te të preferuarat

 • 2011' Toyota Yaris

  €5,400

  2011' Toyota Yaris

  23 Maj 2020, Fier

  Naftë 140000 km  Automatike  E kuqe 

  E gatshme per cdo lloj prove 

  Shto te të preferuarat

Shiteni Makinën Tuaj