Gjeni Makinat 

Makinat për €3,900-€4,500

Bëni dhe modeloni

Viti

Çmimi

E dhëna hyrëse nuk është një numër!
E dhëna hyrëse nuk është një numër!

Transmision

Vendndodhje

Kërkoni
 • 2003' BMW 730

  €4,500

  2003' BMW 730

  27 Maj 2020, Fier

  Naftë 140000 km  Automatike  

  Cmimi 4500 euro 

  Shto te të preferuarat

 • 2005' Volkswagen Sharan

  €4,000

  2005' Volkswagen Sharan

  27 Maj 2020, Tiranë

  Naftë 180000 km  Automatike  E gjelbër 

  Sharan 1.9 viti 2005 vende 6+1 186000km , kamje automatike ne gjendje shume te mire,me dokumenta deri ne shkurt 2021 ,vaj filtra+ vaji i kamjes ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2008' Ford Focus

  €4,250

  2008' Ford Focus

  25 Maj 2020, Durrës

  Naftë 150000 km  Mekanike  

   

  Shto te të preferuarat

 • 2006' Volkswagen Passat

  €4,500

  2006' Volkswagen Passat

  25 Maj 2020, Tiranë

  Naftë 190000 km  Mekanike  E zezë 

  Cel 0696172934 Tirane @ Tirana, Albania 

  Shto te të preferuarat

 • 2008' Mercedes-Benz A 180

  €3,900

  2008' Mercedes-Benz A 180

  24 Maj 2020, Tiranë

  Naftë 190000 km  Automatike  

  A klas 180 Nafte,Viti 2008,Automat,ngjyre e zeze,avangarde,goma te reja,makina esht ne gjendje perfekte si nga ana mekanike dhe estetike,me dogane te paguar,cel 0696172934 

  Shto te të preferuarat

 • 2007' Audi A4

  €4,200

  2007' Audi A4

  23 Maj 2020, Tiranë

  Naftë 200000 km  Automatike  

  0692060022 

  Shto te të preferuarat

 • 2005' Mercedes-Benz C-Class

  €4,250

  2005' Mercedes-Benz C-Class

  28 Prill 2020, Durrës

  Benzinë 210000 km  Mekanike  E zezë metalik 

  Shitet⤵️ ✔ Marka,Modeli: Benz C 200 Kompressor Sport Edition ✔ Viti: 2005 ✔ Kambjo: Manuale ✔ Lenda Djegese: Benzin/Mundesi per tu berë me gas. ✔ ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2005' Mercedes-Benz C 220

  €4,300

  2005' Mercedes-Benz C 220

  22 Maj 2020, Elbasan

  Naftë 200000 km  Automatike  

  Makina eshte e sopo ardhur nga gjermania euro 4 me dogane te paguar Avantgard me ngrofje sendilesh sensore parkimi ganxhe mrapa kondicioneri punon perfekt eshte ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2002' Toyota Rav 4

  €4,000

  2002' Toyota Rav 4

  21 Maj 2020, Elbasan

  Naftë 250000 km  Mekanike  

  Makina eshte ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike ka goma te reja kondicioneri punon perfekt letrat i ka te prera cmimi i diskutushem 

  Shto te të preferuarat

 • €4,350

  2009' Volkswagen Golf

  21 Maj 2020, Tiranë

  Naftë 180000 km  Mekanike  Blu 

  S1,Renault,Clio,Magane,Sharon,Seria 1,Seria 5,Seria 3,M Paket,AMG,Seria 7,BMW,GOLF,AUDI,MERCEDES BENZ,VOLKSWAGEN,ALFA ROMEO,OPEL,ASTRA,MOTORRA,BMW X1,BMW X3,BMW X5,BMW X6,e Zeze,Blu,AVANTGARDE,ELEGANCE,CLASSIC,VW,SONY,LCD,PLASMA,TV,LAPTOP,APARAT,USB,FOTO,Note,SHES,BLEJ,KERKOJ, MARR,QIRA,SAMSUNG,KAFE,FOTO,DVD,VIDEO PLAYER,AUTO,VETURA,OPEL,ASTRA,JEEP,ORA,SPORT,ELEKTRONIK,LG,TABLET,HTC,KOMBI,LED,MAKINA,DISQE,Automatike,Fener,Goma,Stopa,Pasqyra,Sedilie,KAMION,Rover,RANGE ROVER,VOGUE,SPORT,Manuale,PARFUM,FORMULA,FIAT,FORD,FOCUS,VW,TOYOTA,RAV 4,Nissan,Smart,MAZDA,KLIMA,HONDA,HYNDAI,KIA,SEAT,SEADOO,JETTA,TDI,KOMBI,KAMIONA,A6,A4,A3,DYER,DRITARE,SALLON,MINI Cooper,MP3,MP4,KAMION,NAFTE,BENZINE,GAZ,DAS,LPG,CD,PDC,ESP,GARAZHE,ELEKTRIKE,AUTOMJETE,TOUCH,TAB,NOKIA,YARIS,COROLA,YAGO,GOLF+,CHRYSLER,KIPPER,DOGANUAR,PICKUP,VOLVO,DOGANE,GOMA,W204,W203,DELL,Bardhe,Golf,Golf 5,Golf 6,Golf 7,Touareg,Passat CC,Tiguan,Plastike,KOMPJUTER,ACER,%,*,IBM,mac,apple,Tablet,Audio,C220 C200 CGB,NDEROJ,AUTO,RANGE,ROVER,VETURE,HOTEL,TOURAN,VOLVO,Bateri,ML 350,ML ... 

  Shto te të preferuarat

Shiteni Makinën Tuaj