Gjeni Makinat 

Makinat për €2,600-€3,000

Bëni dhe modeloni

Viti

Çmimi

E dhëna hyrëse nuk është një numër!
E dhëna hyrëse nuk është një numër!

Transmision

Vendndodhje

Kërkoni
 • 2005' Opel Astra

  €3,000

  2005' Opel Astra

  23 Tetor 2019, Fier

  Naftë 180000 km  Mekanike  

  OPEL ASTRA H 1.7 NAFT MOTORR ECO-TEC SUPER EKONOMIKE KONDISIONER AC 100% FUNKSIONAL TAVANI KAMOSH 4 GOMA TE REJA MICHELIN + EDHE 4 GOMA TE ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2006' BMW 320

  €3,000

  2006' BMW 320

  23 Tetor 2019, Tiranë

  Naftë 250000 km  Automatike  E zezë 

  Shitet bmw 320 nafte kamjo automat tronik full opsion gjendje shum te mire viti 2006. Sensor parkimi para mbrapa. Sedilje me ngrohje.Dokumentat e paguara deri ... 

  Shto te të preferuarat

 • 1990' Mercedes-Benz Kamionçin

  €3,000

  1990' Mercedes-Benz Kamionçin

  21 Tetor 2019, Pogradec

  308 cc, Naftë  Mekanike  Portokalli 

  Shitje urgjente!\\\\r\\\\nMercedes Benc 308, Fuqi motorike 220, nafte. Shume e mire ne gjendje pune! Eshte perdorur vetem ne Pogradec dhe makina eshte "e mbajtur" nga ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2008' Ford Fusion

  €3,000

  2008' Ford Fusion

  20 Tetor 2019, Vlorë

  1400 cc, Naftë  Mekanike  Gri 

  Shitet ford fusion ne gjendje te shkelqyer nga jasht dhe brenda . Kondicioneri , motori dhe pjeset xhenerike ne super gjendje . Shitet se nuk ... 

  Shto te të preferuarat

 • €3,000

  2006' Ford Fiesta

  20 Tetor 2019, Lushnjë

  Naftë 250000 km  Mekanike  E zezë 

  Ford fista 1.6 nafte S viti 2006 kamio manuale 5 marshe gjendje sh te mir 0699581777 

  Shto te të preferuarat

 • 2004' Daewoo Kalos

  €2,700

  2004' Daewoo Kalos

  18 Tetor 2019, Tiranë

  LPG (gaz i lëngëzuar i naftës) 150000 km  Automatike  E zezë 

  Shitet makine shume ekonomike ! Motorri 1,4 dhe me gaz , kambjo automatike 

  Shto te të preferuarat

 • 2000' Mercedes-Benz C 220

  €2,900

  2000' Mercedes-Benz C 220

  17 Tetor 2019, Tiranë

  Naftë 200000 km  Mekanike  

  -MOTORR 220 CDI SHUM EKONOMIK -VITI 2000 -KAMBIO MANUALE 5 MARSHE -SENSOR SHIU -SENSOR DRITE -KOMPJUTER BORDI -AUDIO CD MERCEDES -XHAMA ELEKTRIK -PASQYRA ELEKTRIKE -SENDILJE ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2005' Peugeot 206

  €2,990

  2005' Peugeot 206

  16 Tetor 2019, Tiranë

  Benzinë 200000 km  Mekanike  

  Shitet peugeot ne gjendje shum te mir pune. 1.4 benxin. E mbajtur nga nje dor. Vetem 4 muaj ne shqiperi. Letra te prera deri ne ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2001' Volkswagen Passat

  €3,000

  2001' Volkswagen Passat

  16 Tetor 2019, Tiranë

  Naftë 200000 km  Mekanike  E gjelbër 

  Shitet pasat ne gjendje te mir me sherbime te bera sedilje lekure dhe kamosh manuale 6+1... sherbime te bera kasetofon dvd aux bluetooth navi ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2001' Opel Zafira

  €2,700

  2001' Opel Zafira

  16 Tetor 2019, Tiranë

  Naftë 180000 km  Mekanike  

  -MOTORR 2.0 NAFTE EKONOMIKE -CLIMA -VITI 2001-2002 -ABS -ESP -SRS -SENSOR SHIU -SENSOR DRITE -DRITA ANTIMJEGULL -KOMPJUTER BORDI -KOMANDA NE TIMON -XHAMA ELEKTRIK -PASQYRA ELEKTRIKE ... 

  Shto te të preferuarat

Shiteni Makinën Tuaj