Gjeni Makinat 

Makinat për €2,600-€3,000

Bëni dhe modeloni

Viti

Çmimi

E dhëna hyrëse nuk është një numër!
E dhëna hyrëse nuk është një numër!

Transmision

Vendndodhje

Kërkoni
 • 2004' Opel Meriva

  €2,900

  2004' Opel Meriva

  14 Shtator 2020, Tiranë

  1600 cc, Benzinë 223000 km  Automatike  E zezë 

  Opel Meriva. Viti 2004. 1.6 Benzine/Gaz. Kambio automatike. Kondicioner. Xhama te zinj nga fabrika. Letrat te paguara deri ne Korrik 2021. 

  Shto te të preferuarat

 • 2003' Audi A4

  €3,000

  2003' Audi A4

  13 Shtator 2020, Tiranë

  Benzinë 20000 km  Automatike  E zezë 

  AUX - DISQE ORIGJINALE AUDI S4 - SENSORE PARKIMI- NE GJENDJE SHUME TE MIRE, KILOMETRA ORIGJINALE SHOQERUAR ME LIBER SHERBIMESH - E SAPO ARDHUR NGA … 

  Shto te të preferuarat

 • 2004' Volkswagen Touran

  €2,990

  2004' Volkswagen Touran

  11 Shtator 2020, Tiranë

  Benzinë 200000 km  Mekanike  

   

  Shto te të preferuarat

 • 2007' Ford Fiesta

  €2,890

  2007' Ford Fiesta

  8 Shtator 2020, Durrës

  Naftë 15000 km  Mekanike  

   

  Shto te të preferuarat

 • 2004' Toyota Yaris

  €2,600

  2004' Toyota Yaris

  8 Shtator 2020, Durrës

  Benzinë 15000 km  Mekanike  

   

  Shto te të preferuarat

 • 2004' Toyota Yaris

  €2,600

  2004' Toyota Yaris

  6 Shtator 2020, Tiranë

  Benzinë 180000 km  Automatike  E bardhë 

  Cel:0682414112 / 0693660200 ☎️ 

  Shto te të preferuarat

 • 2005' Ford C-Max

  €2,600

  2005' Ford C-Max

  5 Shtator 2020, Pogradec

  Naftë 200000 km  Mekanike  

  MUNDESI NDERIMI okazionnn 

  Shto te të preferuarat

 • 2002' BMW 320

  €2,700

  2002' BMW 320

  4 Shtator 2020, Tiranë

  Naftë 190000 km  Mekanike  E zezë 

  Xhama te zinj me leje dhe dokumenta 

  Shto te të preferuarat

 • 2006' Ford Fusion

  €2,800

  2006' Ford Fusion

  3 Shtator 2020, Durrës

  Benzinë 75000 km  Mekanike  

  Gaz benizine 

  Shto te të preferuarat

 • 2009' Citroen Nemo

  €3,000

  2009' Citroen Nemo

  3 Shtator 2020, Tiranë

  Naftë 140000 km  Mekanike  

  Shitet citrohen nemo 1.4 nafte ose nderrohet me benzin gaz makina ka 6 muaj ne shqiperi cmi 3.000 i pa diskutushem tel.0675115838 

  Shto te të preferuarat