Shto te të preferuarat

2005' Mercedes-Benz ML 320

€6,300
Sinjalizoni këtë reklamë!
  • 2005 Mercedes-Benz ML 320 në Durrës, Shqipëri
  • 2005 Mercedes-Benz ML 320 në Durrës, Shqipëri - 2
  • 2005 Mercedes-Benz ML 320 në Durrës, Shqipëri - 3
  • 2005 Mercedes-Benz ML 320 në Durrës, Shqipëri - 4
  • 2005 Mercedes-Benz ML 320 në Durrës, Shqipëri - 5
  • 2005 Mercedes-Benz ML 320 në Durrës, Shqipëri - 6
  • 2005 Mercedes-Benz ML 320 në Durrës, Shqipëri - 7
I mbyllur
Trupi: SUV - 4 dyer, 5 vende
Pronarët e mëparshëm: 1
Kilometrazhi: 250000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: E zezë
I brendshëm: Ajër i Kondicionuar, Dritare me Kontroll Elektrik, Kambje Qëndrore, Kontroll Automatik i Shpejtësisë, Kontroll i Dyfishtë Klimaterik, Ajër i Kondicionuar nga prapa, Timon Pjerrësie, Pedal i Rregullueshëm
I jashtëm: Disqe Aliazhi, Drita mjegulle, Fshirse e pasme
Sigurie: Kundërbllokim Frenimi, Airbag-u i Shoferit, Airbag-u i Pasagjerit, Airbag-ët e pasëm, Kontrolli i Tërheqjes
Elektronikë: Bluetooth, Radio AM/FM , Lexuesi i DVD-ve, Kasetofoni me CD, Ndihmesë Parkimi, Marshi Parkimit, Porta për MP3

Mercedes Benz ML 320 CDI në Shitje, Diesel, Viti 2005, Transmision Automatik.

Makinë luksoze dhe e rehatshme deri në 5 persona.