Sinjalizoni këtë reklamë!
Shto te të preferuarat

2003' Ford Fiesta

€1,800Disk.
 • 2003 Ford Fiesta në Durrës, Shqipëri
 • 2003 Ford Fiesta në Durrës, Shqipëri - 2
 • 2003 Ford Fiesta në Durrës, Shqipëri - 3
 • 2003 Ford Fiesta në Durrës, Shqipëri - 4
 • 2003 Ford Fiesta në Durrës, Shqipëri - 5
 • 2003 Ford Fiesta në Durrës, Shqipëri - 6
 • 2003 Ford Fiesta në Durrës, Shqipëri - 7
Trupi: Makine me tapiceri të mbyllur - 4 dyer, 5 vende
Kushtet: Shkëlqyeshëm
Kilometrazhi: 195000 km
Karburanti: Benzinë
Transmision: Mekanike
Ngjyra e jashtme: Gri

Shitet ⤵️
✔ Marka,Modeli: Ford Fiesta
✔ Viti: 2003
✔ Kambjo: manuale
✔ Lenda Djegese: Benzin
✔ Targa: Shqiptare
✔ Km: 195.000
✔ Ngjyra: gri
✔ Opsionet shtese: letra dhe siguracion deri ne mars 2022, hapje mbyllje me pult, dy celsa,kondicioner, xhamat para elektrik, e gatshme per prove ✔ Vendodhja: Fier
✔ Cmimi: 1.800€ (i diskutueshem)
✔ Telefon: +355692509876

 • 069Tregoni telefonin
 • NRG Motors
 • Durrës
 • 24 Gusht 2021