Shto te të preferuarat

2013' BMW 328

€13,000
Sinjalizoni këtë reklamë!
  • 2013 BMW 328 në Durrës, Shqipëri
  • 2013 BMW 328 në Durrës, Shqipëri - 2
  • 2013 BMW 328 në Durrës, Shqipëri - 3
  • 2013 BMW 328 në Durrës, Shqipëri - 4
  • 2013 BMW 328 në Durrës, Shqipëri - 5
  • 2013 BMW 328 në Durrës, Shqipëri - 6
  • 2013 BMW 328 në Durrës, Shqipëri - 7
I mbyllur
Trupi: Makine me tapiceri të mbyllur - 4 dyer, 5 vende
Kilometrazhi: 120000 km
Karburanti: Benzinë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: Bezh
I brendshëm: Ajër i Kondicionuar, Dritare me Kontroll Elektrik, Kontroll Automatik i Shpejtësisë, Sedile me Nxehtësi
I jashtëm: Goma të reja, Dritarja e tapicerisë, Drita mjegulle
Elektronikë: Alarmi, Bluetooth, Radio AM/FM , Lexuesi i DVD-ve, Ndërruesi i CD-ve, Kasetofoni me CD, Ndihmesë Parkimi, Marshi Parkimit

✔ Marka,Modeli: BMW 328I Xdrive
✔ Viti: 2013
✔ Kambjo: automatike
✔ Lenda Djegese: benzin
✔ Targa: dogane
✔ Km: 120.000
✔ Ngjyra: Orion Silver (bezhë)
✔ Opsionet shtese: motor 2.0 benzin 4x4 Xdrive, navigator, clima, kamera parkimi, start stop, key less go, blind spot, sedilje dhe timon me ngrohje dhe me memorie, sallon lëkure, etj.
✔ Vendodhja: Durres
✔ Cmimi: 13.000€
✔ Telefon:+355692497771